Općina Hercegovac raspisuje Javni poziv za dodjelu potpora male vrijednosti za poticanje razvoja poduzetništva na području Općine Hercegovac u 2022. godini.

Predmet javnog poziva je dodjela potpore male vrijednosti za poticanje razvoja poduzetništva na području Općine Hercegovac sa ciljem stvaranja povoljnog poduzetničkog okruženja za djelovanje poduzetnika, razvijanje poduzetničke klime i osiguranje preduvjeta za razvoj poduzetničkih sposobnosti na području Općine Hercegovac, a obuhvaća mjere:

Mjera 1.1. Subvencioniranje nabave i ugradnje novih strojeva, postrojenja i opreme,

Mjeru 1.2. Poticanje osnivanja novih poduzeća/obrta,

Mjeru 1.3. Sufinanciranje troškova izrade projektnih prijedloga za sufinanciranje iz fondova Europske unije.

Javni poziv otvoren je do iskorištenja raspoloživih sredstava, najkasnije do 30. studenog 2022. godine, a sve potrebne informacije možete pronaći na: