Ovim Javnim pozivom i mjerama za poticanje rješavanja stambenog pitanja mladih obitelji na području Općine Hercegovac za 2023. godinu namjerava se pomoći stanovništvu u rješavanju stambene problematike s ciljem sprječavanja raseljavanja te poticanja naseljavanja mladih obitelji na područje Općine Hercegovac.

Predmet ovog Javnog poziva je podnošenje prijava za korištenje bespovratnih sredstava u okviru mjera za poticanje rješavanja stambenog pitanja:

• Mjera 1.1.financijska pomoć pri kupnji građevinskog zemljišta ili stambenog objekta radi rješavanja vlastitog stambenog pitanja na području općine Hercegovac
  • Mjera 1.2. poboljšanje kvalitete stanovanja ulaganjem u rekonstrukciju obiteljskih kuća ili stanova kojimase osigurava novi ili poboljšava postojeći stambeni prostor

Javni poziv

OBRAZAC 1. – Prijava za Mjeru 1.1

OBRAZAC 2. – Prijava za Mjeru 1.2

OBRAZAC 3. – Izjava o izvanbračnoj zajednici

OBRAZAC 4. – Izjava za suvlasnika

OBRAZAC 5. – Izjava o vlasništvu

OBRAZAC 6. – Izjava o dostavi zadužnice

OBRAZAC 7. – Izjava o promjeni prebivališta

Odluka o odobravanju sredstava – kolovoz