ZASJEDANJE OPĆINSKOG VIJEĆA PDF Ispis E-mail

U Hercegovcu su jučer zasjedali članovi Općinskog Vijeća, na kojoj su donijeli nekoliko odluka i zaključaka. Oni će se uskoro ponovno sastati, ali u svečanijem tomu, s obzirom da Hercegovac idući tjedan obilježava Dan Općine. Potvrđeno je da će i djeca rođena ove godine dobiti dar od petsto kuna, kao i 11 novorođenih prošle godine. Za njih će prijem kod općinskih čelnika biti organiziran idući tjedan, uoči Dana Općine. Hercegovčanski vjećnici razgovarali su i o programu obilježavanja skorog Dana Općine, te donijeli i odluku o daljnjem sufinanciranju umjetnog osjemenjivanja stoke, sa sto kuna po postupku, što će, prema očekivanju, Proračun općine teretiti s oko sto tisuća kuna. Jedan od lijepih zaključaka s jučerašnje sjednice je onaj o darivanju rashodovanog računala iz općinske uprave. Plan je bio time razveseliti neku od obitelji s više djece, no one kojima je upućen prijedlog, računalo su već od nekog drugog dobile na dar. Stoga je računalo još na čekanju, a ne završi li u mnogobrojnoj obitelji, bit će od pomoći nekoj od tamošnjih udruga.

Izvor: www.garesnica.net