JAVNI POZIV MLADIM OBITELJIMA ZA DOSTAVU PRIJAVA PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 07 Siječanj 2021 08:37

Općina Hercegovac objavljuje Javni poziv mladim obiteljima za dostavu prijava za korištenje sredstava pri rješavanju stambenog pitanja na području općine Hercegovac u 2021. godini. Javni poziv namijenjen je mladim obiteljima, bračnim ili izvanbračnim drugovima, od kojih najmanje jedan nije navršio 35 godina života i ako stambeno pitanje rješavaju po prvi puta te uz druge uvjete propisane Programom, a obuhvaća mjere:

a)      Mjera 1.1. financijska pomoć pri kupnji građevinskog zemljišta ili stambenog objekta radi rješavanja vlastitog stambenog pitanja na području općine Hercegovac:

-          do 50 % a maksimalno 15.000,00 kuna

b)     Mjera 1.2. poboljšanje kvalitete stanovanja ulaganjem u  rekonstrukciju obiteljskih kuća ili stanova kojima  se  osigurava novi  ili poboljšava postojeći stambeni prostor:

-          do 50 % prihvatljivih troškova, a maksimalno 7.500,00 kuna

Prijava za korištenje sredstava po mjerama iz ovog Programa se podnosi do 28. prosinca 2021. godine odnosno do utroška sredstava.

Sve upute, obrasci i informacije mogu se preuzeti na stranicama Općine Hercegovac www.opcinahercegovac.hr ili u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Hercegovac, Moslavačka 150, 43284 Hercegovac, na telefon: 043/524-511 ili e-mail:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

JAVNI POZIV

OBRAZAC 3 - PRIJAVA ZA MJERU 1.1.

OBRAZAC 5 - PRIJAVA ZA MJERU 1.2.

OBRAZAC 6 - IZJAVA O PRVOJ NEKRETNINI

OBRAZAC 7 - IZJAVA O PREDAJI ZADUŽNICE