IZDAVANJE PROPUSNICA PDF Ispis E-mail

Stanovnici Općine Hercegovac mogu podnijeti Zahtjev za izdavanjem e-propusnice na slijedeće načine:

a)putem sustava e-građani (https://epropusnice.gov.hr),

c)pismeno u Općini Hercegovac (obrazac Zahtjeva dostupan u Općini).

Prilikom podnošenja zahtjeva na e-mail ili pismeno u Općinu Hercegovac obavezno navesti ime, prezime, adresu, OIB, dan ili rok na koji se traži izdavanje, mjesto i razlog zbog kojeg se traži izdavanje propusnice. Potrebno je navesti da pod materijalnom i kaznenom odgovornošću izjavljujete da niste u samoizolaciji.

Za sve informacije možete nazvati na 043/524-560 ili upitati na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

Molimo stanovnike Općine Hercegovac da samo u nužnim situacijama podnose Zahtjeve za izdavanjem Propusnica.