NK Lasta Palešnik PDF Ispis E-mail

Grb NK Lasta PalešnikNK Lasta Palešnik natječe se u II. županijskoj ligi. U Palešniku postoji dosta mladih igrača koji su se aktivno uključili u rad nogometne škole NK Hajduka, te su neki od njih vrlo talentirani. Vrijedna uprava Laste radila je i na poboljšanju uvjeta rada. Uređen je teren za igru, popravljena je i obojana zaštitna ograda, a nove svlačionice su u svojoj funkciji. Teren je osvijetljen tako da postoje uvjeti i za treniranje u večernjim satima, a i umjetna rasvjeta na rukometnom igralištu može biti od koristi za rad nogometaša u vrijeme nepovoljnih uvjeta rada na travi. Klub je organizator memorijalnog turnira Krejči-Nađ.

Struktura kluba je sljedeća:

UPRAVNI ODBOR

 • Stevo Škreblin - predsjednik
 • Davor Brleković - tajnik
 • Branko Krmič - blagajnik
 • Mile Tutić - trener
 • Marijan Oršić - član
 • Mladen Posenjak - član
 • Željko Dražić - član
 • Josip Tutić - član
 • Josip Oršić - član
 • Vlado Kolarić - član
 • Stjepan Gresl - član
 • Antun Ivić - član
 • Boro Bašljan - načelnik Općine
 • Drago Mihalić - oružar

NADZORNI ODBOR

 • Ivan Strabić - predsjednik
 • Josip Tutić - Opa - član
 • Zoran Lovrenović - član

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

Bicolor template supported by Naturalife Greenworld