ELEMENTARNA NEPOGODA PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 09 Svibanj 2016 00:00

Obavještavaju se stanovnici Općine Hercegovac koji imaju štete od mraza na poljoprivrednim kulturama i dugogodišnjim nasadima da sukladno Odluci Župana Bjelovarsko – bilogorske županije od 4. svibnja 2016. godine o proglašenju elementarne nepogode od mraza na području Bjelovarsko-bilogorske koja je zahvatila Bjelovarsko-bilogorsku županiju dana 25. i 26. travnja da prijave štetu Općinskom povjerenstvu za procjenu šteta od elementarnih nepogoda.

Prijave se zaprimaju u Općini Hercegovac, Moslavačka 147, Hercegovac, od 08:00 do 14:00 i to:

12. svibnja (četvrtak) – sva naselja Općine Hercegovac

Prijavitelj je dužan na obrazac prijave koji će dobiti od djelatnika Općine Hercegovac upisati katastarsku općinu, kulturu sa pojedinačnim površinama (obavezno u ha), a za dugogodišnje nasade broj stabala i trsova, kao i procijenjeni postotak štete te priložiti presliku osobne iskaznice, OIB i presliku žiro-računa.

Osim vlasnika ili korisnika imovine, štetu može prijaviti i član obiteljskog domaćinstva.

Za sve dodatne informacije obratite se Općinskom povjerenstvu za procjenu šteta od elementarnih nepogoda Općine Hercegovac na broj telefona: 043/524-560 ili e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

pdf buttonOBAVIJEST