USPJEŠNI PRVI DANI KRUMPIRA PDF Ispis E-mail

Proteklog vikenda u Hercegovcu su održani prvi Dani krumpira. Dvodnevna manifestacija okupila je mnoštvo posjetitelja koji su u subotu tokom dana mogli pogledati sportska natjecanja u nogometu, paintball-u, te bacanju krumpira u dalj. Osim toga posjetitelji su uživali u brojnim specijalitetima od krumpira koje su pripremale i posluživale domaće udruge, a mogli su pogledati i zanimljivu likovnu koloniju. U večernjim satima održano je stručno predavanje o proizvodnji krumpira, a na rasporedu je bio i kulturno-zabavni program koji je potrajao do ranih jutarnjih sati. U nedjelju je nastavljeno druženje posjetitelja koji su se vozili kočijama, udruge su pripremale razna jela, izložene su stare slike Hercegovca, podijeljene nagrade za najteže i najsmiješnije krumpire, a daljni program nije uspjela pokvariti niti kiša koja je pala u posljepodnevnim satima zbog koje je dio programa premješten u Češki dom. Na kraju možemo reći da su prvi Dani krumpira opravdali su očekivanja, te nam ne preostaje ništa drugo nego poželjeti još bolje izdanje iduće godine.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

Bicolor template supported by Naturalife Greenworld